Lista Aktualności

pokaż z kategorii

13. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   14.12.2015   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

W czwartek 17 grudnia o godz. 17.00 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się spotkanie młodych miłośniczek książek, na którym omawiać będziemy książkę amerykańskiej autorki Jennifer Brown pt. "Nienawiść".  

Zakładka do książki - laureaci konkursu plastycznego

ponad rok temu   02.12.2015   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Gratulujemy laureatom konkursu konkursu plastycznego - "Zakładka do książki". Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za dostarczone prace. Wybór był bardzo trudny, ponieważ zakładki były naprawdę ładne. Wpłynęły 132 prace, komisja w składzie: 1. Józef Jabłoński - plastyk /Mrągowski Uniwersytet Trzeciego Wieku/ 2. Julita... 

12. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   23.11.2015   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

"Moje Bullerbyn" Barbary Gawryluk omawiać będziemy na kolejnym spotkaniu klubu już w czwartek 23 listopada o godz. 17.00 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. Jeśli ktoś miałby ochotę do nas dołączyć serdecznie zapraszamy :)  

Zakładka do książki - konkurs plastyczny

ponad rok temu   18.11.2015   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Zakładka do książki" dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Czekamy na wasze prace do końca listopada.  

Akcja Zima! - dokarmiany zwierzęta

ponad rok temu   17.11.2015   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Pomóżmy kotom przetrwać zimę! Pani Emilia Krysiak opowie uczestnikom spotkania co trzeba zrobić, żeby zima była łaskawsza dla kotów. Spotkanie połączone jest ze zbiórką karmy dla kotów. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kotów do udziału w akcji! Piątek 27 listopada o godz. 9.30 Oddział dla Dzieci i Młodzieży.... 

Święto Niepodległości - montaż słowno-muzyczny

ponad rok temu   09.11.2015   › Biblioteka 

12 listopada /czwartek/ o godz. 9.45 w sali Orbita z okazji Święta Odzyskania Niepodległości dzieci z Przedszkola "Stokrotka" zaprezentują montaż słowno-muzyczny. Zapraszamy!  

Czytam sobie w bibliotece - warsztaty

ponad rok temu   27.10.2015   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

W ramach akcji "Czytam sobie w bibliotece" 29 października odbyły się drugie warsztaty przygotowane według scenariusza do książki Wojciecha Widłaka "Marta i ufoludek". Uczestnikami warsztatów byli uczniowie z ZSS w Mrągowie.  

Astrid Lindgren - wystawa

ponad rok temu   24.10.2015   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Prezentujemy twórczość szwedzkiej pisarki literatury dziecięcej Astrid Lindgren. Wystawę można oglądać do 30 listopada 2015 r. na I piętrze. Zapraszamy ! https://pl.wikipedia Astrid_Lindgren  

Dzieci radzą sobie same tylko w bajkach - głośne czytanie

ponad rok temu   20.10.2015   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Głośne czytanie pod hasłem "Dzieci radzą sobie same tylko w bajkach" we wpółpracy z Hospicjum św. Wojciecha w Mrągowie odbędzie się 27.10.2015 roku. "Dziewczynkę z zapałkami" Christiana Andersena czytać będą funkcjonariuszki z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie Joanna Dawidczyk i Dorota Kulig oraz Ewa Parzych leśnik z... 

11. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   19.10.2015   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

W czwartek 22 października w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Miejskiej odbędzie się spotkanie DKK dla Młodzieży, na którym omawiana będzie książka Eoina Colfera pt. "Artemis Fowl".