Lista Aktualności

pokaż z kategorii

Laureaci konkursu "Bajkowe postaci Walta Disneya"

ponad rok temu   09.11.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom za udział, a Laureatom serdecznie gratulujemy. Na uroczyste zakończenie konkursu i wręczenie nagród zapraszamy 15 listopada o godz. 17.00 w sali "Orbita" CKiT. Zapraszamy pozostałych uczestników po odbiór dyplomów za udział w konkurskie do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży w dniach 21-25... 

22. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   02.11.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Na listopadowym spotkaniu młodych klubowiczek omawiać będziemy książkę amerykańskiej autorki Veronici Roth pt. "Wierna". Zapraszamy w środę 23 listopada o godz. 17.00 :)  

21. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   17.10.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Na kolejnym spotkaniu z młodzieżą omawiać będziemy książkę amerykańskiej autorki Weronici Roth pt. "Zbuntowana". Zapraszamy :)  

Cała Polska Czyta Dzieciom

ponad rok temu   11.10.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

W środę 26.10.2016 r. o godz. 9.30 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki zaproszeni goście będą czytać utwory z literatury dziecięcej dla dzieci z mrągowskich przedszkoli. Natomiast grupa teatralna "Nasz Dom" pod kierunkiem Pani Anny Sokołowskiej przedstawi inscenizację pt. "Szewczyk Dratewka" Janiny Porazińskiej.  

Konkurs plastyczny dla dzieci

ponad rok temu   10.10.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat do udziału w konkursie, w wybranej przez siebie technice plastycznej. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Bibliotekę Miejską. Ważne! Poniżej do pobrania regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy. Czekamy na wasze prace do 20 października  

20. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   26.09.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Na wrześniowym spotkaniu omawiać będziemy książkę amerykańskiej pisarki Kristin Cast pt. "Spalona". Podczas spotkania odbędą się również warsztaty makijażu dla młodzieży pod kierunkiem kosmetyczki Pani Sylwii Sobierajskiej ze Studia Piękna Glamour. Zapraszamy :)  

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - konkurs

ponad rok temu   17.08.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w konkursie na temat "Bezpieczeństwo w ruchu w drogowym". Konkurs rozpocznie się na portalu społecznościowym facebook Biblioteki Miejskiej. Do wygrania pendraive :). Poniżej zamieszczony jest regulamin konkursu. Start w poniedziałek - 29 lipca o godz. 11.00.  

Wakacje w bibliotece

ponad rok temu   19.07.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

W każdy wakacyjny czwartek zapraszamy dzieci do udziału w zorganizowanych zajęciach w Oddziale dla Dzieci lub przed Biblioteką. Proponujemy wspólne gry i zabawy sprawnościowe. Zajęcia będą nawiązywały do wakacyjnego bezpieczeństwa na drodzie, w wodzie, Internecie. W każdy wtorek w godz. 11.00-12.00 - zajęcia edukacyjno-profilaktyczne dla... 

Czytelnictwo wśród młodzieży - ankieta

ponad rok temu   07.06.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Analiza wyników ankiety na temat czytelnictwa i usług bibliotecznych Ankieta została opracowana przez młodzież z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży, działającego przy Bibliotece Miejskiej w Mrągowie. Rozprowadzona wśród młodzieży w wieku 13-16 lat. Celem ankiety było: poznanie aktywności i zainteresowań czytelniczych, zbadanie... 

19. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   28.05.2016   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Na kolejnym spotkaniu omawiać będziemy książkę amerykańskiej autorki Sereny Valentino pt. "Bestia. Prawdziwa historia księcia".