Lista Aktualności

pokaż z kategorii

77. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   15.06.2023   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Na czerwcowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki rozmawiać będziemy o książce kanadyjskiego autora powieści dla młodzieży Alana Bradleya pt. "Zatrute ciasteczko". Flawia de Luce. Tom 1. Powieść kryminalna, której główną bohaterką jest jedenastoletnia Flawia, inteligentna i spostrzegawcza dziewczynka o niezwykłych zainteresowaniach... 

Pasowanie na czytelnika

ponad rok temu   06.06.2023   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Po rocznym cyklu spotkań w bibliotece sześciolatki z mrągowskich przedszkoli zostaną pasowani na czytelnika. Główną nagrodą oprócz dyplomów i upominków będzie teatrzyk pt. "Zaczarowany młynek" w wykonaniu aktorów z Krakowa :)  

76. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   18.05.2023   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Na majowym spotkaniu DKK dla Młodzieży rozmawiać będziemy o książce pt. "Niedola dziecka na ziemi arabskiej: Salima Darwisha :)  

XVII Światowe Dni Bajki

ponad rok temu   15.05.2023   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat do wzięcia udziału w Paradzie Postaci Bajkowych oraz konkursie z nagrodami na najciekawszy strój bajkowy. Ponadto każde dziecko za udział w PARADZIE otrzyma upominek.Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane są w mrągowskich przedszkolach oraz Oddziale dla Dzieci i Młodzieży :)  

75. DKK dla Młodzieży

10 miesięcy temu   14.04.2023   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

75. DKK dla Młodzieży, na którym będziemy rozmawiać o książce Kami Garcia i Margaret Stohl pt. "Piekne istoty" :)  

Konkurs recytatorski poezji religijnej i patriotycznej

11 miesięcy temu   27.03.2023   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Zapraszamy i zachęcamy dzieci i młodzież z Powiatu Mrągowskiego do udziału w konkursie recytatorskim na szczeblu powiatowym. W załącznikach dostępne są regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia.  

73. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   15.02.2023   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Na lutowym spotkaniu DKK dla młodzieży omawiać będziemy książkę amerykańskiego pisarza Jay Ashera pt. "Trzynaście powodów" :) MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER, NUMER 1 NA LIŚCIE "NEW YORK TIMES" - „Istnieje trzynaście powodów śmierci twojej przyjaciółki. Ty jesteś jednym z nich”.  

72. DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   19.01.2023   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Na styczniowym spotkaniu DKK dla Młodzieży rozmawiać będziemy o książce polskiej autorki Ewy Barańskiej pt. "Nie odchodź, Julio" :)  

Ferie zimowe

ponad rok temu   11.01.2023   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Zapraszamy i zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w warsztatach i zajęciach organizowanych przez bibliotekę i Mrąowskie Centrum Kultury w dniach od 23 stycznia do 5 lutego 2023 roku. Informacje na temat kategorii wiekowych poszczególnych zajęć dostępne są na stronie... 

71.DKK dla Młodzieży

ponad rok temu   14.12.2022   › Oddział dla dzieci i młodzieży 

Przedświąteczne spotkanie klubowiczek, na którym omawiać będziemy książkę Marty Fox pt."Niebo z widokiem na niebo". Na tym ostatnim w starym roku spotkaniu będą też prezenty, kolędy i rozmowy o świętach