Teatr przy Stoliku

data aktualizacji: 29 dni temu 25.09.2020, odsłon: 1978
A A A     PDF

W poniedziałek 05 października 2020 r. o godz. 18.00 w sali ORBITA (CKiT) 
zapraszamy na spotkanie z cyklu "Teatr przy stoliku".

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, ilość miejsc jest ograniczona. Wstęp jest możliwy wyłącznie z bezpłatnym zaproszeniem. WSZYSTKIE WEJŚCIÓWKI / ZAPROSZENIA SĄ ROZDANE!!!

Sztukę czytają aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie:
Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski
słowo wstępne: Elżbieta Lenkiewicz

"…ZA DAWNO, ZA DOBRZE SIĘ ZNAMY"
Opowieść o związku kobiety i mężczyzny od wiosny po jesień życia. Zabawna, nostalgiczna, momentami komiczna, nierzadko liryczna historia wspólnego, pełnego zakrętów i niespodzianek życia pisana wierszem, piosenką, monologiem i dialogiem, pióra wybitnych poetów i satyryków, twórców kabaretu literackiego – m.in. Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Adama Asnyka, Jeremiego Przybory, Mariana Załuckiego, Kazimierza Krukowskiego, Jonasza Kofty. Znakomite teksty, świetna muzyka i uniwersalne prawdy o odwiecznej walce płci czynią z tej opowieści wdzięczny materiał tak do śmiechu jaki refleksji.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

w ramach projektu "Ania z Zielonego Wzgórza przyjeżdża na Mazury".

 

❗️❗️❗️Twoja obecność na spotkaniach może być cyfrowo rejestrowana poprzez zdjęcia i / lub nagrania wideo. Obrazy mogą być wykorzystywane na stronach internetowych Biblioteki, publikacjach, mediach społecznościowych lub gazetach. Uczestnicząc zgadzasz się na te warunki. Jeśli nie chcesz, aby Twój obraz został opublikowany, powiadom personel przed wydarzeniem.

Numer kontaktowy: 89/ 743 34 58 lub  89/ 743 34 62 smiley