Legimi, Empik Go, Audioteka (e-zasoby)

data aktualizacji: 4 miesiące temu 14.03.2024, odsłon: 37444
A A A     PDF

Legimi, Empik Go, Audioteka to:

  • tysiące książek elektronicznych, głównie beletrystyki,
  • własna e-półka z książkami dostępnymi 24 godziny na dobę, które możesz czytać online i offline z każdego miejsca i na wybranych dwóch urządzeniach jednocześnie (laptopie, tablecie, smartfonie czy na jednym z dedykowanych czytników e-booków).

Posiadacz karty bibliotecznej BM w może otrzymać specjalny kod, dający dostęp do e-booków znajdujących się w ofercie serwisów: Legimi, Empik Go, Audioteka. W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do biblioteki. Nowy użytkownik Legimi musi się zarejestrować a następnie aktywować otrzymany bezpłatnie w bibliotece kod na stronie https://www.legimi.pl/wbp_olsztyn/ lub w przypadku korzystania z kodów Empik Go i Audioteka - bezpośrednio na stronie internetowej tych platform. 

Kody mają ważność 1 miesiąca od momentu aktywowania. W tym czasie każdy czytelnik może pobrać w aplikacji Legimi, Empik Go i Audioteka dowolną liczbę e-książek i audiobooków. Jeśli czytelnik otrzyma komunikat o przekroczeniu limitu stron, oznacza to, że wyczerpała się pula dla całej placówki.

Po pobraniu e-booki/audiobooki można czytać/słuchać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi. Instrukcja korzystania z kodu – wersja do wydruku

Zgłoś się po kod LEGIMI, EMPIK GO, AUDIOTEKA do Wypożyczalni dla Dorosłych (liczba kodów ograniczona)!
Kontakt
tel. 89 743 3457  ;  wypozyczalnia@mck.mragowo.pl