Wystawa /do wypożyczenia/

data aktualizacji: 5 miesięcy temu 19.06.2018, odsłon: 2576
A A A     PDF

Zapraszamy do wypożyczenia wystawy:
„Nie piję – jestem” - fotograficzny reportaż artystyczny o efektach uzależnienia od alkoholu. Zdjęcia do reportażu zostały zainscenizowane, wykonane i opisane przez młodzież uczestniczącą w warsztatach fotograficznych zorganizowanych przez Bibliotekę Miejską w Mrągowie. Zdjęcia powstały z dofinansowania, z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Miasto Mrągowo.

W trakcie warsztatów powstały dwie wystawy, na jedną składały się zdjęcia studyjne i plenerowe, a druga to reportaż „Nie piję-jestem”. W warsztatach uczestniczyła młodzież z Mrągowa i okolic.

Zajęcia prowadzil: fotograf Lucjan Mikulski z Kętrzyna i Mirosław Kleczkowski z Mrągowa.

Autorzy zdjęć: Laudia Gąsior, Dominika Paula Brodzik, Łukasz Ropiak, Bartek Olender, Liwia Kozłowska, Amelia Waszkiewicz, Michał Bałdyga, Katarzyna Aleksandrowicz.

Na wystawę składa się 26 zdjęć formatu A4 (wymiar 21x29,7 cm) na papierze fotograficznym i należy je eksponować w antyramach.

Wystawa prezentowana była w: Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, Zespole Szkół nr 1 w Mrągowie, Zespole Szkół nr 2 w Mrągowie, Zespole Szkół nr 4 w Mrągowie, wrzesień-październik 2017 r. - Kętrzyńskie Centrum Kultury

Aktualne rezerwacje:
smiley  listopad 2017 r. - Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy
smiley  luty 2018 r. - Biblioteka Miejska w Mrągowie /termin podlega zmianie/
smiley  czerwiec 2018 r. - Miejska Biblioteka Publiczna w Reszlu
 

Rezerwacji terminu wystawy można dokonywać w Wypożyczalni dla Dorosłych  Biblioteki Miejskiej w Mrągowie,
telefon /89/ 743 34 57  ;  e-mail: wypozyczalnia@ckit.mragowo.pl  lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY /w zakładce KONTAKT/